HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz? sorusuna vermemiz gereken bazı önemli cevapları sizler ile paylaştık. Şimdi beklemeden sorumuzun cevabına geçelim.

Müşteri odaklı yaklaşımı

Tercih evden eve taşımacılık hizmet sunmamızı talep eden alıcılarımızın, gereksinimlerini ayrıntılı şekilde çözümleme yaparak müşteriye özel iş örnekleri geliştirir. Böylece gereksinime göre, iş gücü planlama oluşturan firmamız, farklı hizmetler çoğaltma esnekliği sayesinde hasarı üstlenmeye hazır, hızlı, kaliteli ve kişiye özgü çareler üretmektedir.

Düşük Operasyon Maliyetleri ve Uygun Fiyat Prensibi

Siz değerli müşterilerimize gereksinim duyduğunuz bütün taşımacılık hizmetini tek bir çatıda topluyoruz çünkü pratiklik biçimi, titiz ve çok güçlü iş hacmimiz ile maliyet kontrolüyle sağladığı gücü ”ekonomik fiyat” için uygulanan yöntemler müşterilerimize yansımaktadır. Böylece yılların birikimi ile oluşturduğumuz tecrübemiz ile sunmakta olduğumuz hizmet çeşitliliğinin vermiş olduğu güçle bizler; faaliyetlerimizin maliyetlerinizi minimize ederek, firmamızın verimliliğinin artışını hedef almaktayız.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz? Çünkü Güvenilir Ekip

Tercih evden eve nakliyat olarak uzun yılların tecrübesini; uzman, dinamik ve yenilikçi ekibi olarak kendimize güven duyuyoruz. Çünkü sunulan hizmet kalitesi sebebiyle en çok tercih edilen güçlü bir kurum olmuştur. Bundan dolayı Tercih Nakliyat bütün ürünleriniz şirketimiz tarafından sigortalıdır. Bizim için öncelikli olarak, siz değerli müşterilerin bize duymakta olduğu güveninizdir.

Tüm Türkiye’de tam zamanında, sorunsuz ürün teslimatı

Uzman kadromuzla yurt içi geneline ürünlerinizin evden eve teslimat süresini kontrolü bir şekilde organize ediyoruz. Eşyaların başka bir araca aktarması yapılmadan Türkiyenin her yerine transferi gerçekleşir. Bu nedenle sıkça yaşanan hasarlar ve oluşabilecek sorunları yaşamazken vaktinde, direkt adrese sorunsuz olarak teslimatımız nedeniyle müşterilerimiz tarafından tercih edilip ve memnun kalınmaktadır.

Sorunlarınıza Duyarlılık ve “Ulaşılabilir Yönetim”

Firma olarak size sorun yaşatmamak için profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Çünkü herhangi bir problem anında en kısa sürede şirketimizle “Ulaşılabilir Yönetim” ilkemiz ile firma yöneticilerimize ulaşabilirsiniz. Böylece oluşacak sorunları anlık olarak hal etmiş oluyoruz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Kurumsallaşmış taşımacılık şirketi olduğumuz için.
  • Uzman ekibimizle ile ücretsiz sigortacılık hizmetimizden.
  • Uzman ekibimiz ve son teknoloji araçlarımızla sunduğumuz hizmet.
  • Tüm eşyalarınızı yapılan sözleşmemizle taşımacılık hizmetini başlattığımızdan.
  • Eşyalarınızı geliştirmiş olduğumuz özel paketleme sistemimizle paketleme işlemi yaptığımızdan.
  • Eşyalarınızı ek ücret almadan kurulum işlemlerini gerçekleştirdiğimizden.
  • Son teknoloji araçlarımızla asansörlü taşımacılık imkânı sunduğumuzdan.
  • Hesaplı ve kaliteli hizmetten taviz vermediğimizden bizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×