HEMEN ARA: +905375704764

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Erzurum Ev Taşıma

Erzurum Ev Paketleme

Erzurum ev taşımada yılların vermiş olduğu deneyim ile Erzurum’un birçok bölgesine profesyonel olarak taşıma yapan bir firmadır. Erzurum Tercih taşımacılık olarak şirketimizin siz kıymetli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler arasında evden eve nakliyat, tekstil taşımacılık, eşya depolanması, paketlemesi, ofis nakliyesi ve bunun gibi birçok hizmetlerimiz yer almaktadır. Böylece siz hiçbir şeye dokunmayınız. Erzurum Tercih evden eve nakliyat sorunsuz bir şekilde halletmekten onur duyar…

Özel Paketleme İle Erzurum Ev Taşıma

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmamız için tüm çabamızla çalışmaktayız. Daha çok evden eve taşımacılık üzerine hizmet veren bir şirket olarak, özellikle üzerinde durduğumuz hususlardan en önemlilerinden bir tanesi eşyaya uygun paket ve ambalajın yapılmasıdır. En kaliteli araçlarımızla, alanında uzman ekibimizle sorunsuz ve güvenli bir şekilde hizmet sunacağımızı garanti ediyoruz. Ancak, iyi bir taşıma gerçekleşebilmesi için en önemli hizmetlerimizden biri de paketlemedir. İleri düzeyde paketlenen bir ürünün; kırılma, çizilme, ezilme ve kirlenme gibi oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylece Tercih taşımacılık olarak bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir. Sitemizi inceleyerek ne kadar işimizde titiz bir şirket olduğumuzu daha iyi görebilirsiniz.

EVDEN EVE NAKLİYE

Tercih evden eve taşımacılık olarak uzun yılların tecrübe ve birikimine dayanarak sizlere evinizi taşımanızda yardımcı olur.

Evinizi güvenli bir şekilde Nasıl Taşıyoruz?

  • Büyük eşyalarınızı söküyoruz (Gardırop, koltuk, masa, dolap vitrin vb.) paketleyip araçlarımıza yüklüyoruz. Daha sonra yeni evinize sorunsuz şekilde kurulumunu yapıyoruz.
  • Beyaz eşyalarınızı söküp, titiz bir şeklide paketleme yapıyoruz. Daha sonra aracımıza yüklüyoruz yeni evinizin tesisatları hazırsa çalışır şekilde sizlere teslim ediyoruz.
  • Sizin paketleyeceğiniz eşyaları (mutfak, ıvır, zıvır) özenli şekilde aracımıza yükleyip yeni evinize taşıyoruz.

Sadece kaliteli taşıma için 1 Dakikanı Ayır!

Günlerce taşımacı aramak için vaktini harcama çünkü Tercih evden eve taşımacılıkla ihtiyacını anında çözmek için her zaman senin yanında.

Yeni evinizin keyfini doyasıya sürün!

Mutlu müşteri garantisiyle Tercih evden eve taşımacılığı tercih eden müşterilerimiz “İyi ki!” diyor.

Tercih Taşıma Garantisi ile Taşın!

Taşıma sırasında eşyalarınız koruma altına alıyoruz. Eviniz güvenilir ellerde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×