HEMEN ARA: +905550771839

Hakkımızda

Tercih Evden Eve Nakliyat Erzurumun en büyük taşıma ve depolama şirketi olmuştur. Ev sahipleri, işletmeler ve devlet daireleri dahil olmak üzere çok çeşitli müşteri ve müşterilere geniş bir hizmet portföyü sunmaktadır. 

Kültürümüzün merkezinde, yönetim ekibimiz ve çalışanlarımız tarafından paylaşılan bir tutum, inanç ve değerler karışımı ve bir misyon vardır.

Videoyu oynat

Erzurum'un ve Türkiyenin her yerine evinizi taşınıyoruz.

Bizim kültürümüz

Kültürümüz 600 yıllık tarihimizde gelişmiştir. Çalışma şeklimizi, sistemlerimizi ve süreçlerimizi, sürekli geliştiriyoruz. Böylece müşterilerimize yaklaşımımızı ve daha geniş topluluk ve çevre üzerindeki etkimizi şekillendiren kritik temeldir.

Tercih Evden Eve Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

Kalite

Tercih Evden Eve mümkün olan en yüksek hizmet kalitesini sağlama amacı, ülke çapında bir müşteri değerlendirme programı oluşturmaktır. En iyi uygulama prosedürleri ve performans iyileştirme planlaması yapılmaktadır. Böylece sürekli eğitim ve inceleme olanağı olan Tercin’in  ‘Kaliteyle Hareket Etme’ girişiminin geliştirilmesine yol açmıştır. Bu yaklaşım, harici kalite yönetim sistemlerimizle birleştiriyoruz. Müşterilerimiz için iş yapma şeklimizin temelini oluşturur.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Ulusal bir işletme olarak, kurumsal sorumlulukları yerine getirmeyei hedefliyoruz. İşimizi yürütme biçimimizin şirketin geleceği, çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve daha geniş toplum için temel teşkil ettiğinin bilincindeyiz.

Kurumsal Hizmet

TERCİH EVDEN EVE NAKLİYAT

Yukarı kaydır
×