HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Hınıs Evden Eve Nakliyat

Hınıs Evden Eve Nakliyat

Hınıs evden eve nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti için Hınıs ilçemize de hizmet sunmaktayız. Bunda dolayı Şirket olarak köklü ve deneyim sahibi olan taşımacılık şirketimizde kurumsal taşımacılık hizmeti verdiğimiz için gurur duymaktayız. Hizmet çeşitlerimiz arasında asansörlü, asansörsüz ve parça eşya nakliyatı gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Böylece Dileğinize göre hizmet paketleri oluşturmaktayız.

Şehir içi ve şehirlerarası her yere nakliyat yapmaktayız. Sizlere sektörün en iyi hizmetini sunmaya çalışan uzman ekibimiz garantili taşımacılığı ayağınıza kadar getirmedir. Böylece Profesyonel olarak taşımacılık hizmetlerimizi en uygun fiyatlara sunmaktayız. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimizin eşyalarını dikkatle taşımaktayız. Bize ulaşan müşterilerimizin ilk olarak eşya incelemesi yapıyoruz ve anlık olarak fiyat teklifi vermekteyiz. Böylece Fiyat tekliflerimizden sonra anlaşılması halinde belirlenen gün ve saat diliminde taşıma işlemi yapıyoruz.

Profesyonel Hınıs Evden Eve

İlk önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, kaliteli taşımacılık, uygun fiyatlara zamanında hizmet sunmayı misyon edinmekteyiz. Bundan dolayı bizlere ulaşan müşterilerimiz şunları bilmeliler; ileri teknoloji araçlarımızla ve uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Böylece sigortalı ve kaskolu taşımacılığımız ve özel paketleme sistemlerimiz mevcuttur. Eşyalarınızı emanet ilkesiyle taşıma yapan şirketiz. Sizlere hizmetlerimiz içinde geleneksel olarak asansörlü taşıma ile geniş taşımacılık yelpazesiyle böylece sözleşmeli resmi olarak taşımacılık yapmaktayız. Hınıs evden eve nakliyat olarak sektörün en iyileri arasında ismimizi duyurmaya devam etmekteyiz.

Şirketimiz Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından sahip olduğumuz K3 ve K1 Taşımacılık belgemizle sizlere profesyonel hizmet sağlamaktayız. Böylece Marka değerimize en uygun nitelikli en ileri sistemlerimizle sunduğumuz işlerde sektörde tecrübeli ekibimizle göstermekteyiz. Evden eve taşımacılık hizmetimizde eşyalarınızın zarar görmemesi adına plastik kartonlarla, köpükle eşyalarınızı özel paketleme sistemimizle paketliyoruz. Bundan dolayı oluşabilecek aksaklık, hasarlarda sigortalı hizmet edindiğinizi belirtmek istiyoruz.

Günümüz teknolojisinin son imkânlarına varana kadar kullanmayı hedeflemekteyiz. Böylece hızlı, güvenli taşıma işlerinizi gerçekleştirirken misyonlu işlerinde titiz bir şirketle taşımanızda fayda görmekteyiz. İletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Mutlu yuvalarınızda daha huzurlu, sevinçli yarınlar için sizleri taşımacılık ailemize bekliyoruz.

İLETİŞİM NO: 05523499023 Beytullah Saridemir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×