HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Horasan Evden Eve Nakliyat

Tercih evden eve nakliyat şirketi olarak horasan ilçemize de taşıma hizmeti sağlamaktayız. Taşıma işleriniz olduğunda siz elinizi hiç bir şeye dokundurmanıza gerek kalmadan mükemmel destek alabileceğiniz firmalar bulabilirsiniz. Bundan dolayı kaliteli hizmet alarak mutlu olacağınız bir yer arıyorsanız tercih evden eve nakliyat daima yanınızdayız. Böylece Sektörün tüm ezberleri bozan ve çalışma prensipleriyle tercih edilmekteyiz. Çünkü eşyalarınızı koruma anlayışı içerisinde taşıma yapmaktayız. Ayrıca oluşabilecek hasalar doğrultusunda zararı üstlenmekteyiz. Çünkü müşteri memnuniyetini kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Böylece Sunmakta olduğumuz hizmet Güvenli ve kaliteli olduğu için en çok tercih edilen firmalar arasındayız.

Horasan Şehir İçi Nakliyat

Erzurum’un merkezi,  horasan ilçelerimiz ve tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. Özel paketlememiz sayesinde eşyalarınız her ne olursa olsun maksimum olarak güvene almaktayız. Böylece titiz çalışan uzman kadromuzun deneyimini emanet ettiğiniz eşyalarınızda görmüş olacaksınız. Sektörün içerisinde her geçen gün kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Bundan dolayı markalaşmış olan firmamız gerekli ticari belgelere sahip olmaktadır. Böylece  yasal çerçeveler içerisinde taşıma işlemlerinizi halletmekteyiz. Son derece güvenli ve tek taşıma yapmaya özgü araçlarımızdan yararlanabileceksiniz.

Horasan evden eve nakliyat

Horasan Şehirlerarası Nakliyat

Erzurum’un Horasan ilçesinden tüm Türkiye’ye 7/24 sınırsız hizmet sunmaktayız. Eğer yeni adresiniz çok katlı ise asansörlü taşımacılığımız devreye girmektedir.   Dolayısıyla eşyalarınız bu sayede güven ellerde olduğunu görebilirsiniz. Şirketimiz 2. Kattan 21 kata kadar taşıma hizmeti vermekte olup tescilli firmalar arasında yer almaktadır. Bundan dolayı alacağınız hizmet uygun fiyatlarla ayağınıza gelmektedir. Dolayısıyla bütün bunların hepsi geçici bir süre değil 12 ay boyunca geçerlidir. Fiyatlarımız indirimli olmakla beraber avantajlı ve cebinizin dostu olduğunu göreceksiniz. Bizimle iletişime geçen müşterilerimize ücretsiz keşif ekibi yollamaktayız. Yerinde ve anında fiyat teklifi vermekteyiz.  Anlaşılması halinde taşıma işlemlerinize anlaşılan tarih ve saate başlamaktayız. Böylece sizlerde Keyifli ve problemsiz taşımacılığın tadan müşterilerimiz arasında yerinizi almış olacaksınız.

Bizlere ulaşan müşterilerimiz bilmelidirler ki;

  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • Uygun fiyatlarla cebinizin dostu
  • Kaliteli ve güvenli hizmet
  • Güler yüzlü kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktayız.

Daha güzel yarınlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×