HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Karaçoban Evden Eve Nakliyat

Tercih Evden Eve Nakliyat
Karaçoban evden eve nakliyat

Karaçoban ilçemizde bir ilk olan şirketimiz evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Böylece Karaçoban ilçemizden şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize devam etmekteyiz. Erzurum’un 20 ilçesine ve tüm Türkiye’ye taşıma hizmeti sunmaktayız. Bundan dolayı Tercih Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızı titizlikle taşımaktayız. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimizin eşyalarını ambalaj ve paketlemesini titiz bir şekilde dikkatlice yapıyoruz. Sizlerin eşyalarını özel yönetmelerimizle ve asansörlü son sistemimizle uzman ekibimizle taşımaktayız. Böylece eşyalarınız taşınırken hijyen kuralları çerçevesinde taşımasını yapmaktayız. Bundan dolayı sektörün en tecrübeli ekibiyle sizlerin eşyalarını özel son teknoloji sistemle taşımaktayız.

Sigortalı Taşımacılık

Erzurum da ilk olan evden eve taşımacılık, eşyalarınızı taşıma öncesi ve esnasında garantiye almaktadır.  Böylece Taşımacılık için yaptığımız taşımacılık sigortası sayesinde eşyalarınız daima güvendedir. Böylece garantili ve hesaplı taşımacılığı en uygun fiyatlara sunmaktayız.  Bundan dolayı kendi son sistem araçlarımızla taşıma içerisinde ek ücret talebi olmadan profesyonel ev taşımaktayız.

Erzurum İlk Evden Eve Nakliyat;

  • İşçilik ücretlerimizde indirim uygulamak yerine şirketimize kar oranlarında indirim uygulamaktayız.
  • Şirket olarak kazançlarımızı ekibimizle paylaşıyor böylece sürekli olarak kaliteli hizmet sağlamaktayız.
  • Şehit ve gazi aile ve yakınlarına özel indirim fırsatları sunmaktayız.

Eşyalarınızı özenle montaj ve de montaj işlemlerini taşımada ücretsiz bir şekilde yapmaktayız. çünkü Şirket olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı çalışmaktayız.  Böylece Siz değerli müşterilerimize özel çeşitli hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.  Yerli ve tecrübeli olan evden eve taşımacılık şirketi olarak en iyi hizmet sunmak için kendimizi geliştirmekteyiz. Böylece Uzman ekibimiz ile sizlere garantili ve sıkıntısız hizmeti ayağınıza kadar getirmekteyiz. Şirketimizin çalışma prensibi olarak bizlere ulaşan müşterilerimiz ücretsiz bir şekilde keşif yapmaktayız. Daha sonra anında fiyat teklifi veriyoruz anlaşılması halinde taşımacılık işlemlerine başlıyoruz.  Taşımacılık sektöründe taşıma işini hakkını tam anlamıyla yerine getirmiş olup ve bunu misyon edinmiş bulunuyoruz. Bu nedenle sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle müşterilerimiz içerisinde güvenli bir yer almış bulunmaktayız. Şirketimizin ana merkezi Erzurum’da olup, siz değerli müşterilerimizi daha detaylı bilgi için ofisimize beklemekteyiz.

Daha güzel yarınlar için detaylı olarak bilgi alabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Tercih Evden Eve

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×