HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Köprüköy Evden Eve Nakliyat

Tercih evden eve nakliyat olarak Köprüköy ilçemize de nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bundan dolayı Eşyalarınız sigortalı, dikkatli paketlenmiş bir şekilde, son sistem asansörlü aracımızla ve uzman ekibimizle sıkıntısız bir şekilde taşınmaktadır. Türkiye’de güvenilir şirketler arsında yer almaktayız. Bundan dolayı şehirlerarası ve şehir içi hizmeti Türkiye’nin bütün her yerine sınırsız şekilde 7/24 hizmet sunmaktayız. Eşyalarınız güven içerisinde zarar görmeden taşımasını yapmaktayız.

Kalite politikamız

  • Zarar görmeden taşımacılık garantisi
  • Uzman ekimizle de montaj ve montaj işlemleri
  • İşinin uzmanı olan kadro
  • En yeni teknolojik ekipmanlarımız
  • Sıkıntısız eşya taşıma sigortası
  • Memnun kalınmadığı takdirde para iadesi

Müşterilerimizden gelen tüm taşıma taleplerini aktif bir şekilde yanıtlamaktayız.   Şirketimiz bünyesinde bulunan ileri teknoloji araçlarımızla ve tecrübesiyle ,güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlerin taşıma işlerinizi yapmaktayız. Çünkü siz değerli müşterilerimizin müşteri memnuniyeti ve güveni bizim için kıymetlidir.

Sigortalama Hizmeti

Eşyalarınızı sıkıntısız ve en güvenli şekilde taşımasını yapmaktayız. Böylece Tercih evden eve nakliyat olarak sigorta ve kasko hizmetimiz sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek bütün tüm sıkıntıları güven içine almaktayız. Çünkü Uzman kadromuz sayesinde hiç kırılma dökülme yaşamadan paketlemesini yapıp taşımaktayız. Böylece taşıma esansında sizlere keyifle izleyip çay, kahvenizi içmek kalıyor. Bundan dolayı Sektörde yılların deneyimi ve birikimiyle müşterilerimiz arasında en çok referans verilen şirketler arasındayız. Çünkü işimizi sizlere verdiğimiz değer doğrultusunda hak ettiğiniz gibi yapmaktayız.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Son teknoloji asansörlü araçlarımız sayesinde 2. Kattan 21. Kata kadar yüksek katlı tüm taşımalara hazırız. Böylece Taşıma için uygun olmayan büyük sıkıntıdan kurtarmaktayız. Böylece hızlı, kolay ve güvenilirdir.

Köprüköy evden eve nakliyat

Güvenilir Nakliye Hizmeti

Taşımacılık sigortası sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmaktayız. İleri teknoloji araç filomuzla tecrübeli ekimizle her türlü eşyanızı güvenli şekilde taşımaktayız.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Erzurum Köprüköy ilçemize taşımanızı %100 garantili bir şekilde yapmaktayız.

Sunmakta olduğumuz hizmet garantili tek hasar sözleşmesi bulunmamaktadır. Ücretsiz keşifle verilen fiyat teklifleri ile teslim tarihini oluşturmaktadır. Böylece mükemmel bir taşımacılık çalışmaktasınız. Böylece   ekstra hızlı ve sıkıntısız taşıma sayesinde yarınlarınızı güvene alabilirsiniz. Bizlerle çalışırken içiniz %100 rahat edeceğine garanti verebiliriz.

Şehir içi nakliyat

Paketleme işlemlerini tamamlayan ekibimiz kapalı kasa araçlar içerisine yükleme yapmaktadır. Böylece Türkiye’nin istenilen her yerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımasını yapmaktayız.

Daha detaylı bilgi için taşımacılık ailemize bekleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×