HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Olur Evden Eve Nakliyat

 Erzurum’da olur evden eve nakliyat şirketi olarak köklü ve deneyimli taşıma firması olarak, olur ilçemize de taşıma hizmeti sunmaktayız.  Kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmamız sizlere daha iyi bir hizmet vermek için sürekli olarak yenilemekteyiz. Böylece siz değerli müşterilerimize garantili ve kaliteli nakliyat hizmetini ayağınıza kadar getirmekteyiz. Çünkü sizlerin memnuniyeti şirketimiz için kıymetlidir. Bundan dolayı ihtiyaca göre hizmet çeşitlerimiz mevcuttur. Profesyonel olan kadromuz uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimizin eşyalarını dikkatli bir şekilde taşımasını yapmaktayız. Çünkü Misyonlarımız içerisinde

  • Kaliteli hizmet
  • Sınırsız güler yüzü
  • Müşterilerimizin kıymetli vakti
  • Uygun fiyatlar

Bizlere ulaşan müşterilerimize ücretsiz bir şekilde keşif ekibimizi göndermekteyiz. Yerinde ve anında fiyat teklifi veriyoruz. Bundan dolayı anlaşılması halinde belirlenen saat ve tarihte taşımaya başlıyoruz. Bu hususta ekibimiz dakik ve dikkatlidir endişeniz olmasın. Siz değerli müşterilerimizin vaktiniz bizler daima için kıymetlidir.

Şehir İçi Ve Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınızı hassas bir şekilde uygun paketlemesini yapmaktayız. Böylece hasar oranını en aza indirmekteyiz. Ayrıca uzman ekibimiz de montaj ve montaj işlerinizi ücretsiz bir şekilde üstlenmektedir. Genç ve dinamik kadromuzla profesyonel taşımacılığı kurumsallaştırmış olan şirketimiz kendini yenileyen yüzüyle daima yanınızda. Böylece Erzurum evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk şirketler arasında yer almaktayız. Bundan dolayı müşterilerimiz içerisinde referans sunularak tercih edilen firma olmaktayız. Kuruluş günümüzden bu zaman kadar ki sürece kadar en iyi hizmet prensibi üzerine çalışmaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için daima var gücümüzle çalışmaktayız. Amacımız sizlere günümüz şartları içerisinde taşımacılık hizmetini en ekonomik şekilde en kaliteli şekilde sunmaktır. Çalışma ilkemiz olan her taşıma kendi taşımamız ilkemizdir. Tercih evden eve taşımacılık olarak Erzurum ili şehir içi ve şehirlerarası istenilen her yere sınırsız 7/24 taşımanızı yapmaktayız. Sizden aldığımız güç sayesinde yolumuza devam etmekteyiz. Sadece eşyalarınızı değil değerlerinizi taşımaktayız.

Olur Evden Eve nakliyat

Farkımız

  • Siz değerli müşterilerimizin eşyaları vakitlice yerinde,
  • Sigorta ve kaskolu güvenilir taşıma hizmet,
  • Asansör ve ivedilikle nakliyat hizmetleri,
  • İhtiyaca yönelik hizmet çeşitliği

Daha fazlası için siz değerli müşterilerimizi taşımacılık ailemize bekleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×