HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Pazaryolu Evden Eve Nakliyat

Erzurum’da Pazaryolu evden eve nakliyat olarak Pazaryolu ilçemize de evden eve bakliyat hizmeti sunmaktayız. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimizin eşyalarını son teknoloji araçlarımızla taşımasını yapmaktayız. Firmamız profesyonel olarak taşımacılık hizmeti sunmakta olup sayılı tescili şirketler arasında yer almaktayız. Bizler sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler şunlardır;

  •  Asansörlü Evden Eve taşımacılık,
  • Asansörlü nakliyat,
  • Şehirlerarası Asansörlü taşımacılık,
  • Asansörlü Parça Eşya nakliyata

Hususlarında başarılı bir şekilde çözümler sunmaktayız. Böylece en çok tercih edilen şirketler arasına girmekteyiz. Bundan dolayı Pazaryolu evden eve nakliyat denince akla ilk gelen şirketler arasındayız. Uzman olan ekibimiz sizlere güler yüzlü hizmet sunmayı misyon edinmekteyiz.

Pazaryolu Evden Eve Şehirlerarası ve Şehir içi Nakliyat

Tercih evden eve nakliyat şirketi olarak sigortalı, özel paketleme sistemimiz sayesinde modern ekipmanlarımızla sıkıntısız bir şekilde taşımaktayız. Böylece Türkiye’nin her yerinde güvenli firmalar arasında yerimizi almaktayız. Müşterilerimiz arasında referans yoluyla önerilen şirket olmaktayız. Böylece Şirketimiz şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Böylece   Türkiye’nin her yerine sınırsız bir şekilde istenilen konuma taşıma yapmaktayız. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde dikkatlice ve kaliteli hizmet politikamızı dikkate alarak taşımaktayız.

Kalite politikamız

  • Hasarsız bir şekilde  taşımacılık garantisi
  • Uzman ekip elinden De monte ve Monte işlemleri
  • İşinin ehli  Uzman kadro
  •  Modern teknolojik ekipmanlarımızla hizmet
  • Sıkıntısız  eşya sigortalama ve kasko hizmeti
  •  Müşteri Memnuniyetsizliği durumunda para iade garantisi

Sigortalama Hizmeti

Eşyalarınızı güvenli ellere bırakarak taşıma keyfi deneyimi yaşamak için bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü Tercih evden eve nakliyat olarak taşıma esnasında istemsiz oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızı sigorta ve kasko güvencesine almaktayız. Böylece herhangi bir hasar söz konusu olursa şirketimiz tarafınca bedelini karşılamaktayız. Böylece farkımızı daima göstermekteyiz. Bundan dolayı  Ekibimiz bu işi profesyonel olarak yaptığı için sıkıntısız taşıma yapmaktadır. Bundan dolayı işimizi gereğince hakkıyla yaptığımızı düşünmekteyiz.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde yüksek katta oturan müşterilerimizi taşımaya müsait olmayan yapılar içinde sizleri büyük zahmetlerden kurtarmaktayız. Böylece eşyanızı değil sizlerin değerlerinizi taşımaktayız.

Sizlerde farkımızı fark etmek için  taşıma ailemize beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×