HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık durumunda evinizi taşımak gergin ve sıkıntı bir süredir. Şehir içi taşımacılıkta bir yerden başka bir yere naklederken bile eşyalarımızın zarar görmesinden kaygı duyarız. Bununla üzerine birde şehirler arası taşınırken bu kaygımız acı bir yük olmaktadır. Taşımacılık sektörü ustalık gerektirir. Her yapılan işte olduğu gibi taşıma sektöründe de işi bilen usta ellere bırakmak gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat şirketleri son yıllarda geniş yelpazesiyle hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte taşınma derdini üzerinizden tamamıyla kaldırmaktadır. Evinizi taşımak gergin ve sıkıntılı bir süredir.

Şehir içi taşımacılıkta bir yerden başka bir yere naklederken bile eşyalarımızın zarar görmesinden kaygı duyarız. Bunun üzerine birde şehirler arası taşınırken bu kaygımız acı bir yük olmaktadır. Taşımacılık sektörü ustalık gerektirmektedir. Her yapılan işte olduğu gibi taşıma sektöründe de işi bilen usta ellere bırakmak gerekmektedir.

Şehirler arası taşımacılıkta biz

Taşınma esnasında profesyonel ekibimiz ile geliyoruz ve eşyalarınızı hassas bir şekilde paketliyoruz. Kolilenmeyecek statüde olan eşyaları ise dünyanın neresine dahi gitse çizik oluşmasına fırsat dahi vermeden paketleme işlemi yapılıyor. Bundan dolayı eşya nasıl yerleştirilirse yerleştirilsin kırılması önlemiş oluyoruz. Telaş ve kaygınızı tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz. Şehirlerarası taşımacılıkta Tercih Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat kalitesini ve eşsiz tecrübesini yaşamak için birçok seçeneğiniz mevcuttur.

Nakliyesi yapılacak eşyaların cinsi, ağırlığı ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat işleriniz olduğunda size taşıma işi için bir süre veririz ve bu süreç içerisinde taşımacılık işlerinizi tamamlamış oluruz. Böylece Tercih taşımacılık olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. Türkiye’nin her yerinden şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Önceliğimiz Sizsiniz

4 aşamalı önceliğimiz olan, müşteri hoşnutluğu, nitelikli taşımacılık, makul fiyat ve vaktinde taşımacılık. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Bununla birlikte Şirketimizi tercih eden müşterilerimiz öncelikle şu hususları bilmesi gereklidir. Kendi araçlarıyla kendi personeliyle hizmet sunmaktadır. Sigortalı evden eve şehirler arası taşımacılık yapan, taşımada paketleme de incelikle özen gösteren eşyaların emanet kaidesiyle taşıyan şirketiz.

Taşımacılık esnasında eşyaların sıfır zarara uğraması adına özel olarak plastik, karton ve köpükleme sistemi uygulamaktayız. Böylece eşyaların paketleme işlerini itinayla yapmaktayız. Aynı zamanda bu sınırlar içerisinde oluşacak tüm aksaklıklarda zararın karşılanması adına sigortalı hizmet vermekte olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Çünkü mutlu, evinizde daha güvenli ve huzur dolu günler dileğiyle sizleri ailemize davet etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×