HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık ta evden eşya alıp eve taşımaya dair Tercih evden eve nakliyatta çalışmalarımızı özenle ve güvenle sürdürmekteyiz. Tercih evden eve taşımacılık eşya nakliyatı hususunda yeterli tecrübe, özveri ve titizliğe sahibiz. Şirketimiz Erzurum’da kuruluşumuzdan günümüze kadar çok sayıda ev ve iş yeri taşımacılığı başarılı şekilde taşıma işlemlerini tamamlamıştır.

Nakliyat sigortası nedir?

Nakliyat işlemimiz başlamadan önce Tercih taşımacılık şirketimiz tarafından eşyalarınızın hepsini sigortalarız. Karşılıklı anlaşma sonucunda anlaşılan bütün koşulları yerine getireceğiz. Eşyaların tüm güvenirliği için bütün önlemler şirketimiz tarafınca alınmıştır. Taşımacılık konusunda uzman ekibimiz ile eşyalarınız tek tek eşya paketleme hizmetimiz sayesinde ambalajlar ile paketleme yapıyoruz. Kırılacak eşyalara ayreten önem vereceğiz ve ona göre taşıyacağız. Daha sonra eşyalarınızın daha kısa süre zarfında size ulaşıyoruz. Aynı zamanda güvenli ve sigortalı taşımacılık ile evden eve asansörlü taşıma aracımızla gerçekleştiriyoruz.

Tercih Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi

Taşıma sözleşmesi yapılmasındaki amacımız taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı önlem almaktır. Bundan dolayı evden eve sigortalı taşımacılık da, evden eve nakliyat esnasında eşyalarınızın hasar alması, çizilmesi ve kırılmasına karşı önlemler alıyoruz. Bu doğrultuda sigorta acentemiz tarafından sigortalatacağız. Oluşacak zararlar şirketimiz tarafından karşılanır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İle Taşının

Uzman sigortalı taşımacılık şirketimizle tanışarak konforlu ve güvenli şekilde hizmetimizin zevkini ve hazını doruklarda yaşayın. Garantili taşımamız sayesinde şirketimiz tüm mesuliyetini kabul etmektedir. Yazılı olarak sözleşmeli taşımamızla siz saygı değer müşterilerimizin çekincelerini ve arzularını emniyet altına almaktayız. Amacımız iki tarafında emniyetini sağlayıp eşyaların hasar görmesini engel olmaktayız. Örnek verecek olursak TV veya bir beyaz eşya hasar görmesi sonucunda maddi bir hasara uğramanız sonucunda Tercih taşımacılık şirketimiz karşılamaya hazırdır. Verilen emeğinizin heba olmasını istememekteyiz.

Kurumsal Sigortalı Taşımacılık Hizmeti Alın

Kurumsal olarak sigortalı taşımacılık hizmetimizden yaralanarak tamamen stresten uzak, güvenli ve rahatça nakliye hizmetimizin keyfini doruklarda yaşayacaksınız. Amacımız doğrultusunda evinize taşınırken eşyalarınız zarar görmeden taşınmanızdır. Sizlerde rahat ve güvenli bir şekilde taşınmayı düşünüyorsunuzdur. Bundan dolayı Tercih Evden Eve Nakliye şirketimizi tercih ederek kazanan siz olun. Güven dolu yarınlar için firmamıza bekleriz.

Tel: 5523499023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×