HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Sorunsuz Ev Taşımanın Püf Noktaları nelerdir?

Sorunsuz Ev taşımanın püf noktaları  yazımız da sizlere vermeye çalışacağız. Oldukça zahmetli görülen taşıma işini makalemizde vereceğimiz püf noktalar sayesinde kolaylaştırın. Eşyalarınızın toplanmasından paketlenmesi taşınması yerleştirmesine kadar geçen süreçte sunduğumuz önerilerimiz taşınmayı zor durumdan çıkarıyor.

Sorunsuz Ev Taşımacılığın Püf Noktaları

Sorunsuz Ev Taşımacılığın püf noktaları arasında taşıma olayı olmadan ortalama 1 ay önce toparlanma işine başlayabilirsiniz. Yavaş ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızı toparlamalısınız ve en başında gereksiz eşyaların ayrılma işlemi olmaktadır. Hassas olan eşyalarınızın dikkatli olarak paketleme ve ambalaj işini yapmalısınız. Eşyalarınızın her oda için  liste etmelisiniz. Eşyaları her oda için liste ederek ayıklama yaparak, her odanın eşyaları toparlanırken diğer evinize gideceklerin listesini kontrol etmenizde fayda var. Ayrıca oluşturduğunuz listelerinizle evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifi alırken de faydalanabilirsiniz. Eşya listesini taşıma şirketiyle paylaşmanız uygun boyutlarda kolileme ve araçlar ile sizlere hizmet sunmalarını sağlayacaktır.

Beyaz Eşyalarınıza Zaman Verin

Buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası gibi büyük eşyaların paketleme ve taşıma işini taşımadan bir gün önce kullanıma kapatmalısınız. Buzdolabınızın içinde herhangi bir gıda kalmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer derin dondurucunuz var ise aylar öncesinden taşımadan önce derin dondurucu da bulunmakta olan gıdaları tüketmelisiniz. Beyaz eşyalarınızın elektrik bağlantılarını kesip eğer var ise ürünlerin orijinal kutularıyla paketleme yapabilirsiniz. Taşıma sonrası minimum 8 saat hareketsiz bir şekilde bekletip daha sonra çalıştırmalısınız.

Küçük Eşyalarınız Büyük Zaman Almasın

Ufak tefek ev eşyalarınız için çevrenizden koli toplayarak işe başlayabilirsiniz. Toplanan kolilerin yanlış yerde olması taşımanın en büyük sorunlarının başında gelmektedir. Bu yüzden hangi kolinin hangi odaya ait olduğunu ve kırılan bir şey varsa üzerinde belirtmelisiniz. Hazırladığınız bir kolide çok fazla eşyanın olmadığını gördüğünüzde yerleşmenizin kolaylaştığını göreceksiniz. Kırılabilecek eşyaları kâğıt balonlu naylon paketlere sarabilirsiniz. Akıcı sıvıları sağlam poşetlerle koruma yaparak sıkıntısız taşınabilirsiniz.

Sorunsuz Ev Taşımanın En Önemli Kaynağı Tercih

Sorunsuz Ev taşımacılığın püf noktaları arasında taşıma öncesi  kırığı, çiziği ve arızalı eşyaları önceden tespit  ederek sorunsuz taşımacılığın en önemli maddesidir. Bu yüzden Tercih evden eve nakliyat firması olarak önceden eşyaları inceleyerek yükleme yapmaktadır. Aynı işlemi ev taşıması bittikten sonrada yapmaktayız. İşimize önem verdiğimiz için firma olarak bu hususu titizlikle yapmaktayız. Çünkü siz saygı değer müşterilerimizin memnuniyetiniz bizim için en büyük mutluluktur.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı İle Depolama
Sorunsuz Ev Taşımanın Püf Noktaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×