HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Tekman Evden Eve Nakliyat

Tekman Evden Eve Nakliyat

Tekman Evden Eve Nakliyat olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için Erzurum ilçelerinden olan Tekman ilçemize de taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Çünkü Erzurum Tekman evden eve nakliyat firmamızın yılların vermiş olduğu deneyimle taşımaktayız.
Bundan dolayı eşyalarınızı Tekman ilçesinden Türkiye’nin tüm bölgelerine evden eve uzman ekibimizle ve ileri teknoloji araçlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.  İşletmemiz 2. Kattan 21 kata kadar ileri teknoloji asansörlü aracımızla hizmet sunmakta olan tescili olan bir şirkettir.

Güvenilir Nakliyat Şirketi

Şirketimizi sizlere en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Çünkü ev eşyalarınızı dikkatli, hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize iletimi sağlıyoruz. Ayrıca siz değerli müşterilerimize parça eşya taşıması da yapmaktayız. Bu şekilde başarılı bir şekilde çözümler üretip sizlere güler yüzlü hizmet sunmaya çalışmaktayız.

Tekman Evden Eve Taşımada Kurumsal Hizmet

Şehirlerarası taşımacılık şirketlerinden olan Tercih Evden Eve Nakliyat, şehirlerarası taşımacılıkta sunmakta olduğumuz yenilikçi hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmaktadır. Böylece Erzurum ve Türkiye’nin tüm bölgelerine şehirlerarası taşımacılık hizmetinin tam manasıyla hakkını vermeyi kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.
Bu sebeple Erzurum ve çevresine yapmakta olduğumuz işlerimizle müşterilerimiz içinde güvenle yer edinmiş bulunmaktayız.  Köklü ve tecrübeli şirketimizin şehirlerarası taşımacılıkta bir numaralı tercih edilen olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Şirketimizin son teknoloji araçlarıyla asansörlü, asansörsüz, şehir içi veyahut şehir dışı nakliyatlarınız da her daim yanındayız. Tekman ilçesine taşımacılık tada değişmeyen tercihiniz olmaktayız. 

4 maddelik önceliğimiz olan;

  • Müşteri Memnuniyeti.
  • Kaliteli taşımacılık.
  • Uygun fiyat garantisi.
  • Vaktinde hizmet sunmayı hedefimiz olarak belirlemişiz.

Bizlere ulaşmakta olan müşterilerimiz en başta şunları bilmelidir;

  • İleri teknoloji kendi araçlarımızla,
  • Uzman ekibiyle hizmet sunan,
  • Başka firmayı aracı tutmayan,
  • Sigortalı ve Kaskolu taşımacılık yapan, 
  • Özel ambalaj ve paketleme yapan, 
  • Emanet ilkesine önem veren bir firmadır.

Eşyalarınızı duyarlı bir şekilde uygun paketleme ve ambalaşlama işlemi yapan şirketimiz ücretsiz olarak montaj ve de montaj işlemlerinizi de yapmaktadır. Böylece müşterilerimizle yaptığımız sözleşme ile bütün işlerimizi resmi olarak yapmaktayız. 

Şirketimiz iletişim numaralarından ulaşmanız halinde ücretsiz keşif ekibimizi talep halinde göndermekteyiz. Mutlu yeni yuvanız ve daha güvenli günler için sizleri taşımacılık ailemize davet etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×