HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Çat Evden Eve Nakliyat

Çat evden eve nakliyat yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize çat ilçesinde de hizmet sunmaktayız. Bundan dolayı şirketimiz köklü ve tecrübeli yapısı sayesinde müşterilerimizden hep güzel dönütler almaktayız. Profesyonel ekibimiz ile asansörlü asansörsüz ihtiyaca göre hizmet sunmaktayız. Böylece Erzurum’da sayılı tescilli şirketlerden biriyiz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin şirketimizden memnun kalması misyonu ile hareket etmekteyiz.

Bundan dolayı Siz değerli müşterilerimize sektörün en iyi hizmetini sunmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Sektörün çeşitli hizmetleri adına çözümler sunmaktayız. Bundan dolayı bizlere ulaşan siz değerli müşterilerimize sınırsız güler yüzlülüğümüzle karşınızda hep olacağız. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat

Erzurum’un tüm ilçelerine ve tüm Türkiye’ye 7/24 güvenli bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Bundan dolayı garantili taşımacılığı ayağınıza getirmekteyiz. Eşyalarınızı özenli ve itinayla taşımaktayız. Çünkü sizlerin eşyası bizler için çok kıymetli. Şirketimize ulaşan müşterilerimize anında paket bilgisi ve fiyat teklifi vermekteyiz. Anlaşma sağlandığı vakit karar verilen gün ve saate taşımanızı yapmaktayız. Böylece eşyalarınızı hassasiyet durumuna göre paketleme yapmaktayız. Ekibimiz ücretsiz bir şekilde montaj ve de montaj işlemlerinizi yapmaktadır.

Çat Evden Eve Şehirler Arası Taşımacılık

Önceliklerimiz şunlar;

  • Müşteri memnuniyetimiz
  • Kaliteli ve güvenli taşımacılık
  • Vakitli hizmet
  • Uygun fiyatlar
  • Misyon edinmekteyiz.
  • Bizlerle iletişime geçen müşterilerimiz şunları bilmelidirler;
  • İleri teknoloji araçlarımız
  • Aracı kullanmayan firma
  • Sigortalı ve kaskolu taşımacılık
  • Özel paketleme sistemimiz emanet ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Erzurum çat evden eve taşımacılık olarak müşterilerimizin eşyalarını istenilen her yere taşımaktayız. SsaYılların birikim ve deneyimi sayesinde 2. Kattan 21. Kata kadar ileri teknoloji araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Şirketimize ulaşmanız halinde ücretsiz bir şekilde keşif ekibimiz gelmektedir. Eşyalarınızı özel taşımacılık sigortası altına almaktayız.

T.C. Ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığımızdan tescili taşıma belgesine sahip bir firmayız. Böylece geleneksel asansörlü taşımacılık ve geniş tercih seçenekleri sunmaktayız. Marka değerinde uygun son sistem kaliteli sunduğumuz işlerde sizlere göstermekteyiz. Böylece taşıma esnasında zarar görmemesi adına plastik, köpük sistemimiz ile özel bir şekilde paketleme ve ambalaj itina ile yapmaktayız. Çünkü yaşanabilecek aksaklık sonucu zararınızı karşılayacağımıza temin etmekteyiz.
Daha güvenilir ve mutlu yarınlar için iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×