HEMEN ARA: +905550771839

Hizmetlerimiz

En güncel içerikler ve haberler

Eşya Paketlemesi Nasıl Yapılır? 

Eşya paketlemesi en önemli güvenlik unsurlarındandır. Nakliye işlemlerimizde siz değerli müşterilerimizi en çok zorlayan huşulardan biri de eşya paketlemedir. Bundan dolayı ev eşyası oldukça bir hayli ölçüde fazladır ve ev hanımlarımızı zora sürüklemektedir. Bu sebeple nakliyesi yapılacak kişiler ev eşyası nasıl paketlenir? Gibi sorularının cevaplarını araştırmasını yapabilirler. Özel olarak mobilyaların, küçük parça eşyaların paketleme yaparken ayrı bir özen gösterilmesi gerekir. Biz tercih evden eve taşımacılık şirketi olarak eşyalarınızı özenli bir şekilde paketleme sistemimizle paketleme işleminizi yapmaktayız.

Özel olarak mutfak eşyalarınızın oldukça özenli bir şekilde paketlenmesi gerekir. Yoksa taşıma sırasında kırılmalar ve çatlamalar oluşabiliyor. Bu konuda titiz bir şekilde çalışan uzman ekibimiz her eşyanızı ince ayrıntılı olarak dikkatli bir şekilde paketlemesi yapmaktadırlar. Tüm eşyalarınız nakliye garantisi ve sigortalı olduğundan dolayı daha hızlı ve daha özenli bir şekilde paketlenmektedir.

Eşya Paketlemesi’nde Mutfak eşyaları nasıl paketliyoruz?

Eşya paketlemesi taşıma işinin en zor tarafı mutfak eşyalarını paketlememiz olmuştur. Bundan dolayı ister toplama süresi isterse eşyaların ekstra problemlere oluşuyor. Bundan dolayı taşıma yaparken mutfak eşyalarının daha özenli şekilde paketlenmesi gerekir. Mutfak eşyaları nasıl paketlenir? Dediğimizde ilk aşamada tüm bardaklar kâğıtlara sarılarak karton kolilerin içine düzenli şekilde yerleştiriyoruz.

Karton kolilerin içine biraz köpükten oluşan hafif gereçler konursa daha sağlam olacaktır. Bardakları ve tabakları aynı şekilde kırılmayacak biçimde kâğıtlara sarıyoruz. Böylece şirketimiz tüm paketleme işlemlerinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Şayet evinizin paketleme işlemlerini yapmaya fırsatınız yoksa şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Mobilya paketleme nasıl yapılır?

Evinizin içerisinde farklı odalar içerisinde birden fazla mobilya bulunmaktadır. Bundan dolayı ilk olarak sökme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Söküm işlemi yapıldıktan sonra mobilyalar, sırası ile havalı paketlere sarararız. Bu işlemle beraber mobilyalalarınızın çizilme ve her hangi bir hasara uğramasını engellemiş oluyoruz.

Yatak odasında bulunan mobilyaların ilk önce yatak başlıkları çıkarıldıktan sonra bazaları olduğu yerden çıkarıyoruz. Ayna kısımları kırılma ve çizilme meydana gelmeden paketliyoruz. Şayet koltuk, mobilya paketlemesi yapılacaksa kalın patpatlar ile paketleme yapılmasını uygun görüyoruz. Tüm eşya paketleme işlemleri için şirketimizden yardım alabilirsiniz ve taşınmanızda her zaman yanınızda olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı kaydır
×